Sanal gerçeklik filmi yayınlandı

0

sanal gerçeklik filmi

Sinema ve televizyon dünyasının önemli isimlerinden Robert Rodriguez’in yönetmenliğini yaptığı sanal gerçeklik filmi yayınlandı. Film, VR platformlarından satın alınabiliyor.

Sanal gerçeklik filmi: The Limit

Özellikle oyun dünyasında sunduğu yeniliklerle hayatımıza giren sanal gerçeklik teknolojisi, son dönemde sinema dünyasını da etkisi altına alıyor. Ünlü yönetmenler, sanal gerçeklik filmleri çekerek bu dönüşüme uyum sağlamaya çalışıyor. Ünlü Meksikalı yönetmen Robert Rodriguez de The Limit isimli filmiyle sanal gerçeklik projesine imza attı.

20 dakikalık filmde Avatar’daki rolüyle tanınan Michelle Rodriguez, The Walking Dead’deki rolüyle bilinen Norman Reedus yer alıyor.

2D ve 3D seçenekleri ile piyasaya çıkan The Limit, VR platformları üzerinden 4.99 dolara satın alınabiliyor. Aksiyon türündeki VR filminin fragmanını aşağıdaki video ile izleyebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>