SanDisk, endüstriyel ve otomotiv sınıfı kartlarını duyurdu

0

SanDisk, geniş sıcaklık aralıklarında çalışma zorunluluğu ile baş etmek için endüstriyel ve otomotiv sınıfı depolama kartları geliştirdi. Artık farklı kullanım ile özelleştirilmiş SanDisk kartları mevcut.

Hem SanDisk Industrial hem de SanDisk Automotive serisi, Automotive SD ve Industrial XI SD için -40ºC – 85ºC, -25ºC – 85ºC çalışma sıcaklıklarına sahip Sınıf 10 depolama kartları sunuyor. Her iki kart serisi de veri yazılırken kartın gücü kesilirse, verilerin bozulmasını önlemek için Güç Koruması özelliğine sahip. Kartlar ayrıca, verilerin değiştirilmesini önlemek için korumalı şifreye izin veren Ana Bilgisayar Kilidini destekliyor.

SanDisk’in farklı kullanımlar için özelleştirilmiş kartları bu ay itibariyle satışa sunulacak. Aşağıdaki görsellerden yeni kart serilerinin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.

SanDisk Endüstriyel

SanDisk Otomotiv

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>