SAP, Callidus Software’i satın aldı

0

SAP Callidus

SAP Callidus Software ile bulut hizmetleri konusunda müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sağlamayı hedefliyor. SAP Callidus Software’i satın alarak bu alanda önemli bir adım attı.

SAP Callidus Software işbirliği

CallidusCloud adıyla ticaret yapan şirket bulut tabanlı insan kaynakları yazılımları, satışlar, Quote-to-Cash, müşteri deneyimi çözümleri sunuyor. Yaklaşık 5800 müşteriye sahip olan şirket ile SAP, son birkaç yıldır satışlarda ortak hareket etmekteydi. Bu birlikteliği bir adım öteye taşıyan SAP, Callidus Software’i 2.4 milyar dolara satın aldığını açıkladı.

Sap, bu satın alma ile müşterileri için sunduğu bulut hizmetlerinde Callidus’un çözümlerinden yararlanacak. SAP, bu sözleşmenin firmanın müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) alanındaki konumunu “önemli ölçüde güçlendireceğini” ekledi. CallidusCloud portföyü, SAP Hybris çözümleriyle entegre edilecek.

CallidusCloud CEO’su Leslie Stretch, SAP ile güç birliği yapmaktan büyük heyecan duyduklarını, pazarın önde gelen hizmetleri ile müşterilere geniş odaklı çözüm sağlanabileceğini belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>