SAP’den herkes için analiz hizmeti

0

SAP, Analytics Portfolio of Solutions ile kullanıcılar işletmelerinde ve iş yerlerinde dijital çağa çok daha iyi bir şekilde uyum sağlayabilecekler, hatta bu çağın altında yatan değerleri anlayabilecekler.

Duyurulan yeni fonksiyonlar, makine derin öğrenmesinin yardımıyla, kullanıcılara bilgiyi ulaştırma ve onu anlama konusunda yardımcı olacak. Böylece kullanıcılar yeni fırsatları kolayca ayrıştırabilecekler. Ek olarak, SAP Digital Boardroom ve Microsoft Surface Hub üzerinde bulunan veriler kullanılarak, organizasyonlar düzenlenebilecek.

SAP BusinessObjects Analytics Portfolio için bulut yenilikleri

SAP BusinessObjects bulut çözümü kullanıcılara işlerinde keşfetme, planlama ve öngörüde bulunabilme imkanı tanıyacak. Şimdilik kredi kartı ile satın alınabilen bu çözüm modeli 34 farklı ülkede erişilebilir durumda. Yeni geliştirmeler ile birlikte, SAP BusinessObjects Cloud kullancılara işlerinde efektif çalışma ve anlık analiz yapabilme imkanı tanıyacak.

Sisteme gömülü makine öğrenme avantajını kullanabilecek iş sahipleri, verilerin profilini rahat bir şekilde çizebilecek ve hataları saptayabilecekler.

SAP geniş kapsamlı ve entegre bir platform sunarak, müşterilerine ellerindeki verilerin gerçek değerini tanımlamasında yardımcı olacak. Böylece kullanıcılar verileri doğru bir şekilde tanımladıkları için daha akıllı seçimler yapabilecek, iş dünyasındaki rekabetlerinde ciddi bir avantaj elde edebilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>