SAS bir kez daha liderler arasında

0

İş analitiği yazılım ve servislerinde dünyanın lider çözüm sağlayıcısı olan SAS, Gartner’ın Magic Quadrant değerlendirmesinin Entegre Pazarlama Yönetimi kategorisinde üst üste dördüncü kez “Liderler” bölümünde yer almayı başardı. Tüm dünya tarafından kabul gören yetkinliği ile vizyoner ürün geliştirme stratejileri sayesinde SAS, bir kez daha alanında liderliğini kanıtladı.

10 yıldır SAS’ın pazarlama çözümlerinin organik büyümesini sağlayan en önemli etkenlerden biri entegre bir çözüm sunuyor olması. Strateji ve operasyonlar, pazarlama analitiği, çok kanallı uygulama ve dijital zeka olarak dört ana bileşenden oluşan SAS Entegre Pazarlama Yönetimi (IMM), bağımsız sektör uzmanları tarafından da lider olarak kabul ediliyor.

Gartner, entegre pazarlama yönetimi alanında lider pozisyonunda yer alan şirketleri şu şeklide tanımlıyor: “Liderler bölümünde yer alan şirketlerin sundukları çözümler, müşterileri tarafından pazarlama faaliyetlerinde pekçok pazarlama rol ve fonksiyonunu destekleyen ana platform olarak kullanılıyor. Bu platformlar entegre pazarlama alanında kapsamlı ve derin işlevler sunuyor. CMO ve pazarlama yöneticilerinin taleplerine uygun,  kolay anlaşılır iş modelleri kuruyor.”

SAS bu yıl ayrıca Gartner Magic Quadrant değerlendirmesinde CRM Çok Kanallı Kampanya Yönetimi/CRM Multichannel Campaign Management ve Pazarlama Kaynak Yönetimi/Marketing Resource Management alanlarında da “Liderler” bölümünde yer aldı. SAS bunların yanı sıra 2014’ün üçüncü çeyreğinde The Forrester Wave: Kanallar Arası Kampanya Yönetimi Platformları/Cross-Channel Campaign Management Platform alanında da lider seçildi.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>