Seat elektrikli motosiklet sektörüne girdi

0

Seat elektrikli motosiklet

Seat elektrikli motosiklet sektöründe yer alabilmek için yeni motosikletini tanıttı. MO eScooter 125 isimli modelin fiyat ve özellikleri paylaşıldı.

Seat elektrikli motosiklet: MO eScooter 125

Son dönemde elektrikli araç sektöründe yaşanan büyümeyle, dev şirketler elektrikli motosiklet sektörüne giriş yapıyor. Seat da yeni elektrikli motosikletiyle sektörde kendine yer buldu.

Seat, MO eScooter 125 model elektrikli motosikletinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kasım ayı itibariyle İspanya’da satışa sunulan MO eScooter 125’in satış fiyatı 6.250 euro olarak duyuruldu. Fiyatıyla dikkat çeken MO eScooter 125, Seat Ibiza’nın neredeyse yarı fiyatına satılıyor.

Gri ve kırmızı dahil olmak üzere farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan MO eScooter 125, 12 beygirlik motora sahip. Ayrıca motosikletin 0’an 50 km/s’e ulaşması 3.9 saniye gibi çok kısa sürüyor. Motosikletin maksimumum hızı ise 95 km/s olarak duyuruldu.

Bununla birlikte MO eScooter 125, 5.6 kWh’lik lityum iyon bataryaya sahip. Çıkarılabilir bataryanın tam dolumu 6 ila 8 saat sürüyor ve toplam ağırlığı 41 kg. MO eScooter 125 tam dolu şarj ile 137 km yol gidebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>