SEAT ve Orange ortaklık kurdu

0

SEAT ve Orange

SEAT ve Orange birbiriyle bağlantılı araçların geliştirilmesi ve kullanımı konusunda ortaklık kurdu. SEAT ve Orange ortaklığı, araç iletişimi konusunda önemli bir adım olarak görülüyor.

SEAT ve Orange araç iletişimi sağlayacak

İki şirket, çeşitli iş alanlarına odaklanarak bağlantı araçlarının geliştirilmesini ve kullanılmasını teşvik etmek için stratejik bir ortaklık kurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak şirketler üç ana alan üzerinde yoğunlaşacak. Kullanıcı deneyimini artırmak için bağlı araçların yeniliklerinin formülasyonu sağlanacak. Araca dijital ev ya da ofis deneyimi getirerek otomobil, kullanıcının ikinci dijital evine dönüşecek. 

Ortaklık sadece otomobiller için sayısal uygulamaların formülasyonu ile sınırlı değil, hem SEAT hem de Orange, yeni işlevleri kullanmaya teşvik eden girişimler oluşturmak için birlikte çalışacak.

Araçtakilerin güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra sürücü ve yolcular için eğlence sistemleri de geliştirilecek. Müzik, görsel ve işitsel ögeler, eğitici programlar araçlara entegre edilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>