Şeffaf LG OLED paneller kapılarda kullanılacak

0

şeffaf LG OLED

LG, İsveç merkezli bir kapı sistemleri şirketiyle ortaklık kurdu. Bu ortaklıkla şeffaf LG OLED paneller, otomatik kapılarda kullanılacak.

Şeffaf LG OLED paneller için anlaşma

LG tarafından geliştirilen şeffaf yapıdaki OLED paneller, birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Bunun örneklerini Şenzen ve Pekin’deki metrolarda tanıtım amaçlı ve uçak kabinlerinde yolcu bilgilendirme amaçlı kullanımıyla gördük.

LG’nin şeffaf yapıdaki bu OLED ekranları için İsveç merkezli Assa Abloy kapı sistemleri şirketiyle ortaklık yapıldı. Ortaklık kapsamında bu ekranlar, artık otomatik kayar kapılarda kullanılacak.

Anlaşmaya 55EW5G signage model şeffaf OLED paneller, temperli cam ile kaplanacak. Otomatik kapılara entegre edilecek bu paneller, AVM’ler ve havalimanları gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde otomatik kapılarda kullanılacak. Full HD çözünürlük, 400 nit parlaklıkla canlı ve sıcak gösterimler yapılabilecek.

Bu kapıların üretim tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak başarılı bir üretim gerçekleşirse, AVM ve havalimanları gibi alanlarda yeni nesil kapılarla karşılaşacağız. Paneller sayesinde kapılarda yenilikçi bir şekilde bilgilendirmeler yapılabilecek ve reklamlar sunulabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>