Segway elektrikli motosiklet tanıtacak

0

Segway elektrikli motosiklet

CES 2020’de Segway elektrikli motosiklet tanıtmaya hazırlanıyor. Bu motosiklet ile Segway, şehiriçi trafiğine çözüm sunmayı hedefliyor.

Segway elektrikli motosiklet özellikleri

Ülkelerin ulaşımı daha çevre dostu getirmek istemeleri ve trafik yoğunluğunu azaltma hedefleri, elektrikli motosiklet kullanımını zorunlu kılıyor. Elektrikli motosiklet sektörüne, bu kez Segway de yeni bir model kazandırıyor.

CES 2020’de tanıtılacak olan bu elektrikli motosiklet, şehiriçinde kullanılmak ve gün içindeki yakın mesafeli ulaşım ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş. Çin merkezli Ninebot tarafından satın alınan Segway’in yeni motosikleti, aynı zamanda spor bir görünüme de sahip olacak.

0’dan 100’e 2.9 saniyede ulaşabilen motosiklet, azami 200 km/s hıza sahip. Bu hız kapasitesiyle yüksek güçlü olan motorun, tek şarjla ne kadar km gidebildiğine dair ise henüz bir bilgi paylaşılmadı. CES 2020’deki tanıtım sonrasında şarj ve fiyat gibi bilgilerin de netleşmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>