Segway-Ninebot elektrikli motosiklet geliştiriyor

0

Segway-Ninebot elektrikli motosiklet

CES 2020’de görücüye çıkacak Segway-Ninebot elektrikli motosiklet modelleri için ilk detaylar sızdı. Bu modeller, tasarım anlamında oldukça iyi görünüyor.

Segway-Ninebot elektrikli motosiklet modelleri

Elektrikli motosiklet pazarına iki yeni model sürecek olan Segway-Ninebot, bu modeller hakkında ilk detayları paylaştı. Ninebot eScooter isimli ilk model, iki kişilik ulaşım imkanı sunuyor. 5 farklı versiyonunun satışa sunulması beklenen model E80C versiyonuyla saatte 49 km hıza ulaşabiliyor. Ayrıca bu model 90 km menzil sunuyor.

Bir diğer versiyon olan E200P ise çift bataryaya sahip ve saatte 100 km hıza ulaşabiliyor. Bu modelin menzili ise 200 km olarak açıklandı.

Şirket ayrıca, Ninebot eMoped isimli farklı bir modeli daha satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı elektrikli motosiklet olarak lanse edilen bu model saatte 24 km hıza ulaşabiliyor. 38 km, 59 km ve 74 km olmak üzere 3 farklı menzil seçeneğine de sahip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>