SendPulse artık Türkiye’de

0

Merkezi New York’ta bulunan ve ABD, Rusya, Ukrayna, ve Brezilya’da ofisleri olan yapay zeka destekli e-posta pazarlama servis sağlayıcısı olan SendPulse, MailTo’yu bünyesine katarak Türkiye’de de yerel destek ekibi ve yerel dil desteği vermeye başladı.

SendPulse patentli yapay zeka teknolojisi ile firmaların otomatik olarak e-posta açılma oranlarını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olurken ortalama açılma oran artışı, kullanıcı geçmişi, kayıtlarının sayısına ve müşterinin sektörüne bağlı olarak yüzde 50 ve bazen de daha fazla yapmasına olanak sağlıyor.

SendPulse CEO’su Constantine Rozenshtraus, “Türkiye, SendPulse için kilit pazar. Rusya, Brezilya ve Türkiye gibi hızla büyüyen piyasalar üzerinde yoğunlaşıyoruz ve yakında Meksika ve Çin’e girmeyi planlıyoruz.

MailTo, SendPulse bünyesine dahil oldu

Bu tür pazarlar üzerinde çalışmak konusunda derin bir bilgiye sahibiz ve Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu gibi hızlı bir şekilde bilinen bir firma olacağımız inancına sahibiz. Bugün İstanbul’da bir ofisimizin olmasından ve yerel müşterilerin e-posta pazarlama kampanyaları için hizmet vereceğimizden dolayı çok mutluyum” diye belirtti.

Mailto‘nun Pazarlama Müdürü Abdullah Karakullukçu, “SendPulse‘a katıldığımız için çok heyecanlıyız. Ülkemize uluslarası tecrübesi olan bir e-posta pazarlama şirketi ile destek vereceğimiz için mutluyuz. Bu platformda çeşitli testler tamamlandıktan ve e-ticaret müşterileri için iyi sonuçlar gördükten sonra, dönüşüm sayısında önemli artış elde ettik ” diye ekliyor.

SendPulse Türkiye şu anda İstanbul’da, telefonla, canlı sohbet ve e-posta da dahil olmak üzere Türkçe dilinde yerel destek verirken, tüm yerel ödeme türlerini de kabul ediyor.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>