Ses tonunu dijital olarak değiştirmek artık mümkün

0

ses tonunu dijital

Bir yazılım şirketi ses tonunu dijital olarak değiştirebilen bir sistem geliştirdi. Bu sistem ile kullanıcılar, ses tonlarını tamamen değiştirebiliyor.

Ses tonunun dijital olarak değiştirmek hangi avantajları sağlıyor?

ABD merkezli bir yazılım şirketi, kullanıcıların seslerini dijital olarak değiştirmelerini sağlayan bir sistem geliştirdi. Makine öğrenimini kullanan sistem, kişilerin ne söylediklerini veya nasıl söylediklerini değiştirmiyor. Onun yerine ses tonunu tamamen dijital olarak değiştirerek, farklı bir ses tonu elde ediyor.

Özellikle oyun ve eğlence sektöründe kullanımı planlanan bu sistemin, birçok alanda yenilik sunacağı belirtiliyor. Örneğin dijital olarak ses değiştiren sistem çağrı merkezleri tarafından da kullanılabilir. Müşteriler için en uygun ses tonu ayarlanarak, müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarılabilir.

Geliştiriciler sahte ses kayıtları için de önlem aldıklarını belirtiyor. Kullanıcıların ses kayıtlarının sahteliğinden şüphelendiklerinde kendilerine başvurulabileceğini ve bunun kendi sistemleri tarafından yapılıp yapılmadığının tespit edileceği söyleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>