Seyahat şirketi Bitcoin kabul etmeye başladı

0

Seyahat şirketi Bitcoin

Seyahat şirketi Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayarak, müşterilerine yeni bir seçenek ekledi. Bunun için Bitpay ile anlaşma da imzalandı.

Seyahat şirketi Bitcoin için Bitpay ile anlaştı

Günümüzde seyahat şirketleri, kripto para piyasasındaki trendi yakalayabilmek için kripto para ödemelerini kabul etmeye başlıyor. Son olarak İngiltere’nin en büyük seyahat şirketlerinden biri olarak gösterilen Corporate Traveller, Bitcoin ile ödemeleri kabul etmeye başladığını duyurdu. Corporate Traveller, yeni ödeme sistemi için Bitpay ile anlaşma yaptı.

Corporate Traveller, müşterilerinin Bitcoin ile ödeme yapma yönünde yoğun taleplerinin olduğunu ve bu talebe karşılık vermek istediklerini açıkladı.

Yapılan ödemelerde Corporate Traveller tarafından hiçbir risk alınmamış durumda. Müşteriler kripto parayla ödeme yaptığında, o günkü kur karşılığıyla Bitcoin Sterlin’e dönüştürülecek. Aslında Corporate Traveller yine Sterlin ile ödeme almış olacak.

Anlaşma kapsamında Bitpay, her işlemden yüzde 1 oranında komisyon alacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>