Shopee e-ticareti değiştiriyor

0

Shopee e-ticaret

Shopee e-ticareti başta Brezilya olmak üzere birçok ülkede değiştiriyor. Shopee ile e-ticaretin kuralları yeniden yazılıyor.

Shopee e-ticarette önemli rol oynuyor

Shopee iki yıl gibi çok kısa bir sürede Brezilya’nın en çok indirilen alışveriş uygulaması oldu. Kuponlar sunarak kullanıcılara düşük maliyetli alışveriş imkanı veren Shopee yükselişini sürdürüyor.

Sadece beş yıllık süreçte ise Shopee, Güneydoğu Asya’nın en çok ziyaret edilen e-ticaret sitesi haline geldi. Momentum Works danışmanlığından analist Jianggan Li, “Shopee’nin Güneydoğu Asya’da pazara geç girme, başkalarının mevcut sorunları nasıl çözdüğünü görme ve ardından bu sorunları aşmak için bir sistem kurma konusunda bir geçmişi var” diyor.

E-ticaret satışlarını 2020’de %44 artırarak 42 milyar dolara çıktığı sırada Shopee’nin vites yükseltmesi, bu başarının yakalanmasında önemli bir rol oynadı. App Annie’den elde edilen verilere göre Shopee indirmeler ve onu kullanmak için harcanan zaman açısından Brezilya’nın en iyi uygulaması konumunda.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>