Shopee İspanya’da çevrimiçi olarak piyasaya sürülecek

0

Shopee İspanya

Sosyal medyadaki bir paylaşıma göre Shopee İspanya’da çevrimiçi olarak piyasaya sürülecek. Böylelikle Shopee genişleme stratejisini sürdürüyor.

Shopee İspanya’da da varlığını sürdürecek

Güneydoğu Asya’daki Sea Ltd’nin e-ticaret kolu Shopee’nin bir sosyal medya hesabına göre, web sitesi ve yerel uygulamalar aracılığıyla İspanya’da çevrimiçi satışlar başlatmayı planlıyor.

Instagram’daki Shopee Spain hesabı, Singapur merkezli şirketin Avrupa ülkesinde ücretsiz gönderim sunacağını söyleyen bir gönderi yayınladı. Sea’deki bir kaynak, Instagram hesabının detaylandırmadan gerçek olduğunu doğruladı. Kişi, medyayla konuşma yetkisi olmadığı için kimliğini açıklamayı reddetti.

Ancak yerelleştirilmiş bir Shopee web sitesi henüz kullanıma sunulmadı. 179 milyar dolarlık piyasa değeri olan Sea Ltd, e-ticaret operasyonunu küresel olarak genişletiyor. Eylül ayında Polonya’da piyasaya sürüldü, Latin Amerika’daki faaliyetlerini hızlandırdı ve Hindistan’da bir lansman planlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>