Sinema sevgisini birlikte büyütüyoruz

0

Henüz iki yaşına bile girmeyen “özel sinema kulübü” Sinemia ikinci yatırımını alırken, toplam değerini de beşe katladı.

Abonelerine, yaklaşık iki sinema bileti fiyatına denk gelen aylık ücret karşılığında ay boyunca sınırsız sineme özgürlüğü sunan girişim, sinema seyircilerine gün ya da seans ayrımı gözetmeksizin, üye sinema salonlarını sonuna kadar açıyor. Aylık 49 TL’den başlayan fiyatlar abone olunabilen Sinemia’da aboneler, günde bir kez, seçtiği filme ve sinema salonuna ücretsiz girebiliyor.

İlk yatırımını Aslanoba Capital’den alan Sinemia, bu kez Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden gerçekleşen ikinci tur yatırım görüşmelerinde değerini beş katına çıkardı. İkinci tur yatırımda  Aslanoba Capital ve İstanbul Startup Angels’dan Ali Çebi ve Burak Örücü şirkete ortak oldular. Yeni yatırımın boyutu hakkında ise bilgi verilmedi.

1,5 senede hızlı büyüme

Sinemia, hizmete başladığı 1,5 senedir, çok hızlı bir şekilde büyüyor. Özellikle sinemaya büyük ilgi gösteren genç kesim arasında hızla kullanılmaya başlayan servis, her çeyrek finansal dönemde gelirlerini 4 kat arttırarak yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>