Siri bankacılık işlemlerinde kullanılıyor

0

Siri bankacılık

Siri bankacılık işlemlerinde de kullanılmaya başladı. OCBC Bank, Apple kullanıcısı müşterileri için Siri ile bankacılık işlemini başlattı.

Siri bankacılık işlemlerini kolaylaştırıyor

OCBC Bank, iPhone kullanıcıları için sesle çalışan hizmetini sunmaya başladı. Artık kullanıcıların ses ile banka hesaplarını kontrol etmelerine veya Apple’ın sanal asistanı Siri aracılığıyla e-ödemeler yapmalarına izin veriliyor.

Singapur’da bulunan banka, müşterilerin hesap bakiyelerini, kredi kartı ayrıntılarını kontrol edebilmelerini, PayNow hizmetiyle bağlantılı veya bağlantılı olmayan e-ödemeleri yapabilmelerini mümkün hale getirdi.

Yeni hizmeti kullanmak için Apple kullanan müşterilerin OCBC’nin mobil bankacılık uygulamasının en yeni sürümünü yüklemeleri, ve iOS güncellemelerini yapmış olmaları gerekiyor. Daha sonra kullanıcılar “Hey Siri, what’s my balance” sorusunu sorduğunda bankada bulunan bakiyesini öğrenebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>