Techinside Google News
Techinside Google News

Skype for Business cebe giriyor

İş dünyası için özel olarak tasarlanan ve 250 kişiye kadar video konferans imkanı sunan Skype for Business artık akıllı telefonlardan da kullanılabilecek
- Advertisement -

223549600Microsoft, popüler video konferans yazılımı Skype’ın iş dünyasına özel olarak tasarlanmış yeni sürümü Skype for Business’ı iki ay önce tanıtmıştı.

Masa üstü cihazlardan, 250 kişiye kadar video konferans imkanı sunan yazılım sayesinde, bayi toplantılarını, şirket içi eğitimleri, departman starteji toplantılarını artık Skype üzerinden yürütmek mümkün hale gelmişti.

Microsoft şimdi uygulamanın iOS ve Android sürümlerini yayınlayacağını duyurdu. Böylece profesyonel kullanıcılar, cep telefonları ve tabletleri üzerinden, 250 kişilik tele/video konferansa katılma imkanına sahip olacaklar. Microsoft şu anda uygulamaların testlerini yürütüyor ve aynı zamanda teste katılmak isteyen yeni adaylar da arıyor. Fakat test kullanıcısı olmak için bir şirketin IT yöneticisi olmak ve uygulamaları şirket içinde test amacıyla çalışanların cihazlarına yüklenmek gerekiyor.

Uygulamanın çıkış tarihi olaraksa, 2015’in ikinci yarısı gösteriliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir