Skype’ta video kayıt dönemi başlıyor

0

skype-6-11-androidMicrosoft’un video görüşme uygulaması Skype, Android kullanıcıları için yeni bir özelliğini devreye alıyor.

Özellikle profesyonellerin yoğun olarak kullandığı Skype mobil uygulaması altık kullanıcıların aldığı video mesajları galeriye kaydetmesine olanak tanıyacak. Böylece ilgili video, kullanıcı tarafından dilediği zaman tekrar ulaşmak için kayıt altında olacak.

Yeni özelliği kullanmak için, videoyu alan kişi mesaj kutusunda videonun üzerine basılı tutarak çıkan seçeneklerden “galeriye kaydet”i işaretleyebilecek. Ayrıca yeni gelen güncelleme ile kullanıcılar, bir görüşmede gönderilen imajların üzerine basılı tutarak çıkan menü yardımıyla, ilgili imajı başka bir görüşmeye kopyalayabilecek. Bu özellik de yine iş dünyasında müşteri ile yapılan görüşmelerde elde edilen dosyaları iş arkadaşları ile yapılan görüşmelere aktarmak için hızlı ve pratik bir çözüm sunuyor.

Skype, söz konusu özellikleri şimdilik sadece Android uygulaması için devreye almış olsa da iOS uygulamasının da kısa süre içinde güncellenmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>