Slack arayüz güncellemesi yaptı

0

Slack arayüz güncellemesi

Homeoffice ve freelance çalışmalarda yoğun bir şekilde kullanılan Slack arayüz güncellemesi yaptı. Yeni güncelleme ile Slack kullanımı daha kolay hale geldi.

Slack arayüz güncellemesine gitti

Günümüzde iş süreçlerinde yaşanan dönüşüm, iletişim ve mesajlaşma uygulamalarının önemini artırıyor. İş odaklı iletişim platformu Slack, yayınladığı güncellemelerle kullanıcı memnuniyetini artırmaya çalışıyor.

Slack yayınladığı yeni arayüz güncellemesiyle birlikte önemli bir değişime gitti. Özellikle kenar çubuğunda yapılan değişimle mesajlar, kanallar ve uygulamalar Slack’in kenar çubuğunda daraltılarak daha kolay yönetilebilir oldu. Yeni arayüzle birlikte grup konuşmaları da tek bir bölüm içine yerleştirilebilecek ve sürüklenerek taşınabilecek. Bu da kullanıcıların konuşma ve grup yönetiminin kolaylaşması anlamına geliyor.

Kullanıcılar yeni bir mesaj atmak istediklerinde ise kenar çubuğundaki oluştur düğmesine basmaları yeterli olacak. Burada oluşturulan mesajlar direkt olarak bir kişiye, gruba veya direkt olarak Slack kanalına gönderilebilecek. Böylelikle mesaj oluşturma süreci de daha basit bir hale gelmiş oldu. Kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda Slack, 11 yeni tema ile kenar çubuğunda da değişim sağlayan bir arayüz duyurmuş oldu. Slack’in yeni arayüzünde basitlik ve sadeliği temel aldığını söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>