Slack özel mesaj atmayı mümkün hale getiriyor

0

Slack özel mesaj

Farklı kurumlar arası iletişim sağlayan Slack özel mesaj özelliği kullanıma sunuldu. Böylelikle kurumlar arası mesajlaşmalar yapılabiliyor.

Slack özel mesaj özelliği ücretli kullanıcılara sunuldu

İş ve proje yönetimini kolaylaştıran Slack ile kullanıcılar hızlı iletişim kurabiliyor. Slack bunu daha efektif hale getirmek için yeni bir özellik yayınladı.

Kullanıcıların daha geniş bir çerçevede iletişimde kalmalarını hedefleyen Slack, bunun için özel mesaj ağını genişletecek. Örneğin firma kullanıcıların farklı firmalardan kişilere mesaj atmaları mümkün hale geliyor. Connect isimli yeni özellikle farklı firmaların aynı projede çalışma süreçleri daha kontrollü bir şekilde ilerliyor.

Slack Connect DM isimli özelik, şimdilik sadece ücretli kullanıcılara sunulmuş durumda. Böylelikle firmalar özel bir iş ağı kurabiliyorlar. Slack’ten yapılan açıklamaya göre Connect DM özelliği gelecekte tüm kullanıcılar için sunulacak.

Özel bir iş ağı kurulmasına imkan veren özelliğin, Slack’in kullanıcı sayısına olumlu bir etki yaratması bekleniyor. Böylelikle kanal keşifleri ve paylaşılan uygulamalar gibi özellikler de gelecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>