Slack uygulama entegrasyonunu artıracak

0

Slack uygulama entegrasyonu

Slack uygulama entegrasyonunu artırmak için yeni özelliklerini duyurdu. Bu yeni özellikler Spec isimli geliştirici konferansında açıklandı.

Slack uygulama entegrasyonu için yenilikler

Freelance ve Homeoffice çalışmanın yanı sıra proje yönetim süreçlerindeki en iyi iletişim kanallarından biri olan Slack tercih ediliyor. Spec isimli bir geliştirici konferansında Andy Pflaum, Slack’in uygulama için entegrasyonunu artıracak yeni özellikler duyurdu.

Daha önce karanlık mod özelliğini duyuran Slack, bu kez ‘AppLauncher’ isimli bir uygulama ana sayfası açtı.

Slack’teki kenar çubuktan bu ‘AppLauncher’ bölümüne ulaşabilecek ve istediğini uygulamayı seçerek entegrasyon sağlayabileceksiniz. Örneğin, Slack’te Google Takvim uygulamasını seçtiğinizde, iş planınızı bu takvime işleyebileceksiniz.

Ayrıce yeni geliştirilen hızlı erişim menüsü sayesinde en son kullanılan 5 özellik listelenecek be en son etkinlikleri seçerken zaman kayıplarının önüne geçilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>