Techinside Google News
Techinside Google News

SmartMessage’in Yeni Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Taner Çamoğlu Oldu

SmartMessage, kurumsal satış alanının tecrübeli ismi Taner Çamoğlu’nu Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Sales Officer) olarak atadı.
- Advertisement -

Taner Çamoğlu’nun SmartMessage’daki yeni rolü, şirketin pazarlama teknolojileri alanındaki liderliğini daha da pekiştirmesi ve müşterilere en üst düzeyde değer sunmaya devam etmesi için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Dijital pazarlama teknolojileri alanında çözümler sunan SmartMessage, üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Taner Çamoğlu’nun Chief Sales Officer (CSO) olarak atanmasıyla yönetim kadrosunu daha da güçlendiren SmartMessage, büyüme hedeflerinde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor.

Taner Çamoğlu, kariyerine bankacılık sektöründe hazine bölümünde başlayarak, finansal alanda derin bir uzmanlık kazandı. Daha sonra, GSM sektörüne adım atan Çamoğlu, Avea’da (Türk Telekom) satış ve kurumsal pazarlama departmanında önemli roller üstlendi. Bu deneyimlerin yanı sıra, bazı uluslararası şirketlerde SaaS ve telekomünikasyon alanları özelinde üst düzey liderlik pozisyonlarında bulunarak geniş bir perspektif edindi.

SmartMessage’ın yeni CSO’su olarak göreve başlayan Çamoğlu, SaaS alanında satış verimliliğini artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmek üzerine yoğunlaşacak. Çamoğlu’nun liderliğinde hayata geçirilecek projelerin ana hedefi SmartMessage’ın küresel genişlemesini hızlandırmak ve bulut tabanlı çözümlerini hedef sektörlerle bir araya getirmek olacak. Ayrıca, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak, kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak da Çamoğlu’nun ana hedefleri arasında yer alıyor.

SmartMessage Hakkında

SmartMessage, yazılım teknolojileri dünyasında özellikle pazarlama alanındaki uzmanlığıyla tüm dünyada 2000’i aşkın kuruma hizmet sunan global bir markadır. Kurumların kitleleriyle daha uzun soluklu ve verimli ilişkiler kurmalarını sağlamak üzere tüm kanallardaki dijital pazarlama aktivitelerini uyumlu ve yüksek performanslı bir şekilde çalıştıran omni-channel (çok kanallı) bir platform sunan şirket; pazarlama, dijital izin yönetimi, pazarlama otomasyonu ve bot tabanlı pazarlama gibi yetenekleri müşterileriyle buluşturur. SmartMessage bu kapsamda müşterilerinin hedef kitlelerine e-posta, SMS, MMS, WhatsApp, push bildirimleri, chatbot, beacon ve lokasyon bazlı servisler gibi kanallardan etkin bir şekilde ulaşmasını ve verimli pazarlama kampanyaları gerçekleştirmesini mümkün kılar. Dünya çapında ofisleri ve 100’ü aşkın çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren SmartMessage, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Deloitte Technology Fast Türkiye ile Avrupa-Ortadoğu-Afrika listelerine girmiştir. Avrupa’nın prestijli ödüllerinden European Business Awards’u ise 2 kez kazanan SmartMessage, 2019 yılında Ak Portföy, Endeavor Catalyst ve 212’den oluşan bir konsorsiyum tarafından yatırıma değer görülmüştür. SmartMessage, 2019’da Bilişim 500 tarafından “Yılın İş Uygulamaları Kategori Birinciliği” ile ödüllendirilmiştir. 2021’de  Finnovex Europe ödüllerinde “Müşteri Deneyimlerini Geliştirmede Mükemmellik” ödülünü kazanmıştır.  Şirket 2022 yılında ise Bilgisayar Yazılımı alanında Yılın Firmaları kategorisinde Bronze Stevie ödülünün de sahibi oldu.  Ayrıntılı bilgi için: https://www.smartmessage.com/tr/home/

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir