Snap artırılmış gerçeklik ile büyümek istiyor

0

Snap artırılmış gerçeklik

Snap ABD ve Avrupa’daki kitleden sonra Japonya, Endonezya ve Meksika gibi ülkelere odaklandı. Snap artırılmış gerçeklik ile bu pazarlarda yer almak istiyor.

Snap artırılmış gerçeklik teknolojisini odak noktası haline getirdi

Snap, kablosuz taşıyıcılarla bağlantı kurarak ve popüler artırılmış gerçeklik özelliklerini vurgulayarak Meksika’dan Japonya’ya kadar ülkelerde küresel genişlemesini hızlandırıyor.

Snapchat’i, Android’in iPhone’lardan daha yaygın olarak kullanıldığı ABD ve Avrupa dışındaki insanlar için daha kullanışlı hale getiren 2019’un ortalarında Android uygulamasını yeniden oluşturmasından bu yana, şirket Hindistan’da aylık 100 milyon kullanıcıya ulaştı.

Snap genel olarak aylık 500 milyon kullanıcısı olduğunu ve kullanıcılarının yaklaşık %40’ının Kuzey Amerika ve Avrupa dışında olduğunu açıkladı. Şimdi ise Hindistan’daki varlığını derinleştirmek ve Japonya, Endonezya, Brezilya, Meksika, İtalya ve İspanya’dan başlayarak küresel olarak yeni kullanıcılar çekmek istiyor.

Snap’in uluslararası pazarlar başkanı Nana Murugesan, bu hareketin, geliştirilmiş uygulamanın kullanıma sunulmasının ardından Snapchat kullanıcılarının çoğunluğunun şu anda Android’de nasıl olduğunu yansıttığını söyledi. Snap’in stratejisi, Snapchat’i önceden kurmak için telekom operatörleri ve akıllı telefon üreticileriyle anlaşmalar imzalamayı içeriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>