Snap müzik uygulaması satın aldı

0

Snap müzik uygulaması

Snap, müzik uygulaması Voisey’yi satın aldı. Başarılı müzik uygulaması Voisey, artık Snap bünyesinde çalışmalarına devam edecek.

Snap müzik uygulaması stratejisi

Bir dönemin en başarılı sosyal medya uygulamalarından birine imza atan Snap Inc., yeni çalışmalar içinde yer alıyor. Snap Inc özellikle de müzik uygulamalarına yönelmiş durumda.

Bu amaçla son dönemin başarılı müzik uygulamaları arasında yer alan Vosiey, Snap Inc tarafından satın alındı. Business Insider tarafından paylaşılan raporda, Vosiey’yin şirket adresinin, Snap Inc adresiyle değiştirildiği belirtildi. Ayrıca Snap ekibinden başarılı yöneticiler de Vosiey bünyesine geçiş yaptı.

Şu anda yalnızca iOS platformundan erişilebilen Voisey, kullanıcılara profesyonel ses efektleri ve çeşitli arka planlara kullanarak kısa videolar kaydetme imkanı sunuyor.

Yayınlanan istatistiklere göre bu uygulamada Eylül ayı itibariyle 11 milyondan fazla şarkı kaydedilmiş durumda. Ayrıca uygulama içindeki çalma sayısı ise 200 milyonu geçmiş durumda. Şu anda Coisey, ABD’deki müzik uygulamaları arasında 143. Sırada yer alıyor.

Müzik sektörüne son dönemde bir hayli ilgi duyan Snap Inc, geçtiğimiz günlerde sesli asistan girişimi Voca.ai için ise 70 milyon dolarlık ödeme yapmıştı. Snap, bir süre daha başarılı uygulamaları ve girişimleri bünyesine katmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>