Snapchat gelir odaklı özellik sunacak

0

Snapchat gelir

Snapchat gelir elde edilebilecek yeni özellik sunacak. Snap Inc, kullanıcıların platformdan daha fazla yararlanmasını bekliyor.

Snapchat gelir sağlama imkanı verecek

Snapchat’in sahibi Snap Inc, kullanıcıların para kazanmasına yardımcı olmak için yeni bir özellik sunuyor. Ayrıca artırılmış gerçeklik teknolojisiyle de önemli bir yenilik getiriyor.

Snap’in uygulama geliştiricisi ve marka ortakları için yıllık İş Ortağı Zirvesi’nde açıkladığı yeni özellik, kullanıcıların gelir elde etmesini sağlayacak. Snap, Kasım ayında piyasaya sürdüğünden bu yana Spotlight adlı özelliğine kısa biçimli videolar yayınlayan kullanıcılara toplu olarak günde 1 milyon dolar ödedi. Snap sözcüsü şirketin artık günlük 1 milyon dolar ödeme yapmayı planladığını da belirtti.

Kaliforniya merkezli şirket yaptığı açıklamada, kullanıcıların çevreleriyle etkileşimde bulunmaları için artırılmış gerçeklik gözlüğü tanıtacağını duyurdu.

Şirket, örneğin kullanıcıların gördükleri bir kıyafetin fotoğrafını çekmelerine ve ardından görünümü yeniden oluşturmak için markalardan kıyafet önerileri almalarına izin verecek olan Screenshop adlı bir kamera özelliğini tanıtacağını söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>