Snap’in Strateji Şefi de şirketten ayrıldı

0

Büyük umutlarla borsaya açılan ve 20 milyar dolar değerlendirmeyle yatırımcılara hisse senedi satan Snap’in borsadaki değeri %40 düşmüşken şimdi de, kullanıcı sayısı düşmeye başladı.

Gemi batıyor mu?

Giderek daha az sayıda kişinin kullandığı Snapchat’i yeniden dizayn etmeye çalışan Snap’in başarılı olamayacağına inanan yöneticileri ise batan gemiyi terk etmeye başladılar.

Şirketin strateji şefi Imran Khan görevinden ayrılan son yönetici oldu ve şirket içindeki kargaşa söylentilerini yeniden alevlendirdi.

Eski bir yatırım bankacısı olan Imran Khan’ın Snap’in borsadaki kötü gidişatı nedeniyle yaşanan kriz nedeniyle istifa ettiği de vurgulanıyor zira Imran Khan aynı zamanda Snap’i borsaya hazırlayan ve halka açılma sürecini takip eden yönetici olarak da biliniyordu.

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>