Sodexo, CarrefourSA’yı FlexoGift’te kattı

0

Sodexo’nun yeni nesil kurumsal hediye platformu FlexoGift’in üye ağına CarrefourSA’nın katılmasıyla çalışanlar, FlexoGift bakiyelerini CarrefourSA’nın 40 ildeki mağazalarında market alışverişi için kullanabilecek. Kurumsal hediye kartlarının değişen çalışma düzeni ile birlikte çalışan motivasyonunu ve bağlılığını artırmanın daha güçlü bir aracı haline dönüşmesi, Sodexo ile CarrefourSA işbirliğini iş yönetimi anlamında daha anlamlı hale getiriyor.

Sodexo’nun yüzde 100 dijital kurumsal hediye platformu FlexoGift; şirketlerin hediye seçimi, dağıtımı gibi süreçlerine gerek bırakmayarak, daha rahat ve hijyenik bir operasyon yürütmesine yardımcı oluyor. Çalışanlar ise FlexoGift dijital platformu aracılığıyla 20 binden fazla noktadan hediye seçebiliyor ve dijital hediye bakiyelerini birden fazla marka arasında bölüştürerek parçalı olarak fiziksel mağazalarda veya e-ticaret kanallarında kullanabiliyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ersoy Bayraktar; “Değişen çalışma düzenine bağlı olarak şirketlerin öncelikli gündemi haline gelen çalışan motivasyonu ve bağlılığını artırmak için yenilikçi çözüm ve hizmetlere odaklanıyoruz.  Bu amaçla geliştirdiğimiz FlexoGift platformumuz ile şirketlerin dijital ortam üzerinden çalışanları için esnek yan haklar dünyasının kapılarını açabileceği ortaklıklara imza atıyoruz. Geniş portföyü ve erişilebilirliği ile bu yan haklar dünyasını zenginleştirilmesine katkı sağlayan CarrefourSA iş birliğimizin çalışanlara, ihtiyaçlarına göre şekillendirebilecekleri, uçtan uca dijital bir deneyim sunarak onların hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyoruz” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>