Software AG veri analitiğinde güçleniyor

0

SoftwareAGSoftware AG, veri analitiği firması Evalueserve’un Partner Ekosistemi’ne katıldığını duyurdu. Veri Analitiği danışmanlık hizmetleri ve çözümlerinde uzmanlaşan Evalueserve, Software AG’nin katma değer yaratan iş ortaklarından biri olarak, işletmelerin büyük ve hızlı veriden en üst düzeyde faydalanmasına ve rekabet üstünlüğü sağlayan gerçek zamanlı içgörüler elde etmesine yardımcı olacak.

Software AG ile güçlerini birleştiren Evalueserve, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu veri akış analitiği hizmetlerine yönelik olarak tasarladığı kapsamlı süreçler ile tanınıyor. Tüketici tercihleri ve pazar koşullarındaki değişimleri, “mind+machine” yaklaşımıyla gerçek zamanlı olarak takip eden Evalueserve, 360 derece veri analitiği hizmetlerinde işletmelerin mevcut konjonktürler karşısında aksiyona dönüştürülebilir içgörüler edinmesini sağlıyor. Yüksek teknolojiyi temel alan “mind+machine” uygulamasının ardında ise, araştırma ve veri yönetimi alanında yenilikçi hizmetler geliştiren, işletmelerin sorunları doğrultusunda iş zekâsı sistemleri tasarlayan dünya çapındaki uzman analistler var.

Evalueserve, işbirliği kapsamında mevcut hizmetlerini çeşitlendirmek ve iyileştirmek amacıyla bundan böyle Software AG’nin Apama Akış Analitiği Platformu’ndan faydalanacak. Platform, şirketin Risk ve Uyumluluk, Müşteri İçgörüleri, Nesnelerin İnterneti gibi karmaşık süreçlerde veri akışlarını yönetmesine yardımcı olacak. İşletme için kritik bileşenlerdeki herhangi bir sorunu öngörme ve proaktif şekilde aksiyon alma konusunda hizmet mühendislerine yol gösteren Apama, cihazlardan ve makinelerden durmaksızın gelen verileri gerçek zamanlı analizler ile değerlendirerek beklenmedik aksaklıkların ve maddi kayıpların önüne geçiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>