Software AG’den yeni webMethods sürümü

0

software ag
software ag
software ag

Hibrit bağlantı, bulut bağlantısı ve orkestrasyon kabiliyetlerinin artırıldığı V9.9 sürümü, dijital dönüşüm sürecine giren Software AG müşterilerinin BT ortamlarını güçlendiren çevik uygulamalar geliştirmesini sağlarken, aynı zamanda yeni iş fırsatlarını benzersiz bir hız ve verimlilikle yakalayabilmelerini sağlıyor.

Müşteri ilişkileri yönetiminde Her Şeyin İnterneti, makineden makineye iletişim (M2M) ve gerçek zamanlı olay işleme teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, kullanım kolaylığıyla öne çıkan kapsamlı BT entegrasyon çözümleri de gittikçe önem kazanıyor.

“Dijital İşletme unvanını elde etmiş bir şirket, önüne çıkan yeni iş fırsatlarını değerlendirebilmek için gerçek zamanlı operasyonel verilere ve geçmişe dönük tüm verilere ulaşabilmelidir” diyen Software AG CTO’su Wolfram Jost, bunun için hem şirket içindeki yerleşik sistemlerde hem de özel ve genel bulut üzerinde çalışan uygulamalarda, benzersiz bir entegrasyon ve karmaşık bir orkestrasyonun hayata geçirilmesi gerektiğini belirtiyor ve ekliyor: “webMethods 9.9, işletmelerin bu süreci çok kısa sürede, güvenli bir şekilde tamamlayabilmelerini sağlıyor.”

Salesforce için en kapsamlı bağlantı seçeneklerini sunan webMethods 9.9 sürümünün sunduğu diğer yenilikler ise şöyle:

  • Microsoft Dynamics, Sage, Magento ve Zuora gibi popüler uygulamalar için geliştirilmiş bağlantı paketleri
  • Bulut bağlantısı için eklenen 20’den fazla yeni bulut konektörü
  • REST meta veri arama ve Salesforce Lightening Connect için Odata 2 desteği gibi gelişmiş özellikler, webMethods’ı, modern bulut ortamlarında kullanılan uygulamalara bağlantı sağlayan piyasadaki en sağlam platform haline getiriyor.
  • Software AG’nin entegrasyon iş ortakları için geliştirilen Drummond sertifikalı AS4 modülü
  • MDM kullanıcılarına özel yeni Data Stewards kullanıcı arayüzü, bağlamsal kullanıma ve veri setlerinin geliştirilmiş bir şekilde filtrelenmesine olanak tanıyor.
  • Birbiriyle bağlantılı birden fazla veri nesnesini idare etme gibi karmaşık işlemler için geliştirilen API desteği

 

webMethods 9.9 içinde yer alan yeni API Cloud ise, tam API sürüm belirleme ve self-servis yapılandırma özelliği sunuyor. Yeni API portalı, bundan böyle Software AG müşterilerinin işbirliğine dayalı projelerini geliştirirken, aynı zamanda API’lerin doğrudan içeri aktarılmasını sağlayacak. Yeni bulut, API’ler için bağımsız bir portal ile birlikte üçüncü parti entegrasyon eklenti noktaları sunacak.

RAML ve SWAGGER standartlarını destekleyen API Cloud, bugün piyasadaki en kapsamlı AI platformu olarak öne çıkıyor. Mevcut dolayımlama ve mesajlaşma kabiliyetlerini yeni çıkan API kabiliyetleriyle birleştiren webMethods, API’lerin yönetimini, güvenliğini ve denetimini kapsayan bütüncül bir çözüm olarak Software AG kullanıcılarının karşısında.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>