SolarWinds, Loggly’yi satın aldı

0

SolarWinds

SolarWinds bulut hizmetleri sektöründe yeni bir satın alma gerçekleştirdi. SaaS firması olan son dönemde yükseliş gösteren Loggly, SolarWinds tarafından satın alındı.

SolarWinds entegrasyon ile güçlenecek

IT yönetim yazılımı sağlayıcısı olan SolarWinds, bulut yazılım mühendisliği ve analitiği uzmanlığını geliştirmek için bir SaaS firması Loggly’yi satın aldığını açıkladı. Satın alma işlemi ile Loggly’nin başta geliştirme, operasyonlar, destek, satış ve pazarlama ekipleri olmak üzere birçok çalışanı SolarWinds’e katılacak.

Mali şartları açıklanmayan anlaşma ile Şirket, Loggly’yi yenilemek ve geliştirmek için yatırım yapmaya devam edeceğini açıkladı. Sorun entegrasyon ile SolarWinds’in Loggly ile daha güçlü olacağı belirtildi.

Loggly, 2009’da kurulmuş olup, günlük izleme günlük analiz sunmaktadır. Şirket, Skyhigh Networks’ten 2015 yılında çıkan bir raporda en hızlı büyüyen bulut hizmetlerinden biri olarak seçildi. Bu rapor 15 milyondan fazla küresel girişim kullanıcısının anonim verilere dayanılarak hazırlandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>