Sony kurumsala merhaba dedi

0

Damien Weissenburger
Damien Weissenburger

Sony, departmanlarını müşteri ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilecek şekilde yönlendirmek için aldığı stratejik kararın bir parçası olarak, video güvenlik ürünlerini de içinde barındıran yeni bir Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler iş kolu oluşturmakta olduğunu duyurdu. Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler; Medya Çözümleri, Sağlık Çözümleri ve Sinema Salonu Çözümleri ile birlikte Sony’deki dört çözüm grubundan biri. Bu yeni adım, Sony’nin iş segmentleri arasında sinerji oluşturarak kurulumcuların, entegratörlerin ve son kullanıcıların şirketin ürün ve çözüm portföylerine daha kolay erişmesini sağlamak üzere atıldı.

Sony, video güvenlik çözümlerini Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler iş koluna dahil ederek sunduğu çözüm yelpazesini genişletiyor ve ürünlerini bugünkü kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına daha uygun hale getiriyor. Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler İş Kolu, ilk olarak Sunum ve İletişim, Video Güvenlik, Görselleştirme ve Simülasyonun yanı sıra Bilgi Ekranı ürün ve çözümlerine odaklanacak.  Bu yeniden yapılandırma, Sony’nin Avrupa genelinde geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ve gelişmiş sistem entegrasyonu sunması için profesyonel ürün yelpazesinde daha fazla devamlılık sağlayacak.

Bu yeni iş segmentinin başarılı olması için Damien Weissenburger, Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler Bölüm Başkanı görevine getirildi. Son 5 yıldır Sony’nin Sunum ve İletişimler iş kolunu yöneten Weissenburger, şirketin video güvenlik teklifini modernleştirmede ve tüm Avrupa’da son kullanıcı iş geliştirme yöneticilerinden oluşan bir ekibi yönetmede şirkete son derece faydalı olacak.

Weissenburger, konuyla ilgili şöyle dile getirdi:
“Sony olarak, kendimizi müşterilerimize uçtan uca en kaliteli çözümleri sunmaya adadık. Entegre çözümler arayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artıyor. Biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve onları memnun etmek için aktif olarak çalışıyoruz. Pazarlarımız arasındaki sinerjinin artışını ve bu artışın ortaklarımıza getireceği avantajları sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>