Sony Motion Sonic bileklik kitle fonlaması alıyor

0

Sony Motion Sonic

Ses teknolojileri alanında lider şirketlerden olan Sony, yenilikçi bir çalışmaya daha imza atıyor. Sony Motion Sonic bileklik, DJ’ler için geliştirildi.

Sony Motion Sonic özellikleri

Teknoloji ile müziğin artık iç içe gelmesiyle birlikte yenilikçi cihazlarla da karşı karşıya kalıyoruz. Sony geliştirdiği bileklik ile müzik yapan kişilere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kitle fonlaması almaya devam eden Motion Sonic isimli bileklik, hareket ve müziği bir araya getiriyor. 3.5 mm veya USB ses arabirimi ile neredeyse tüm enstrümanların seslerini kontrol eden Motion Sonic, harekete göre işlem yapıyor. Hareket ile müziği kontrol etmeyi sağlayan bileklikle, gecikme için el kaldırma, klavyede perdeyi bükmek için yuvarlama, elektro gitarınıza filtre efekti eklemek için sallama gibi hareketler yapılabiliyor.

Bilekliğin kullanılabilmesi için iOS veya iPadOS cihaza gereksinim duyuluyor. Yani Sony’nin kendi cihazlarında bile bu bileklik kullanılamıyor. Bluetooth tabanlı ile 6 saate kadar kullanılabilen bileklik, gösteriye renk katmak için LED’ler açıldığında 2,5 saat performans sunuyor.

Kitle fonlaması kampanyası 28 Haziran’a kadar sürecek ve başarılı olursa ilk gruplar Mart 2022’ye kadar Amerikalı ve Japon destekçilere gönderilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>