Sony, profesyonel fotoğraf makineleri için konsept mağazası

0

sonySony’nin yenilikçi teknolojileri ve modelleriyle genişleyen profesyonel fotoğraf makinesi ailesine özel konsept mağazası, 15 Eylül 2015 Salı tarihinde İstanbul’da açıldı. Sirkeci’de Ankara Caddesi üzerinde bulunan mağaza, Sony’nin Tokyo’dan sonra ikinci konsept mağazası olma özelliği taşıyor. Sony’nin iş ortağı Ocak Elektronik’in Sirkeci’deki Ankara Caddesi üzerinde açtığı üç katlı mağaza, toplam 100 metrekarelik alana yayılıyor.

Sony Eurasia Genel Müdürü Kazuteru Makiyama, Türkiye’nin yükselen pazarlar arasında yer alması ve bölgede son yıllarda fotoğrafa olan ilginin artması nedeniyle ikinci konsept mağazanın Türkiye’de açılması kararı alındığını belirterek “Mağazayı ziyaret eden tüketiciler, uzmanlar rehberliğinde tüm Sony Alpha ve RX serisi fotoğraf makinelerini, lensleri ve aksesuarları inceleme ve deneyimleme fırsatını yakalayacak. Sony olarak Türkiye’de profesyonel ve amatör fotoğrafçılığı desteklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ürün satışının yapılmayacağı mağazada fotoğraf konusunda uzman görevliler tüketicilere, ihtiyaçları doğrultusunda Sony fotoğraf makineleri hakkında detaylı teknik bilgi verecek. Mağazada gerçekleştirilecek fotoğraf atölyesi çalışmaları, seminerler ve toplantılar sayesinde tüketicilerin fotoğraf makinesini satın aldıktan sonra kendilerini geliştirebilmelerine destek verilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>