Sony ve LG, Office ve Skype diyor!

0

SkypeforBusinessSony ve LG, Android tabletlerini Microsoft’un önde gelen uygulamalarından bazılarını ön yüklü olarak son kullanıcılarına sunacak. Bahsi geçen uygulamalar arasında, Word, Excel, PowerPoint, Skype, OneNote ve OneDrive gibi örnekler bulunuyor. Bu sayede Skype, Office ve Microsoft’un güçlü bulut hizmetleri birinci elden Android kullanıcılarının eline ulaşarak kitlesini de genişletecek.

Sony ve LG’e ek olarak, Microsoft toplamda 18 yeni partner daha duyurdu. Hainer gibi isimlerin yanı sıra, katılan diğer markalarla birlikte iş ortaklarının sayısı 31’e kadar yükseldi.

Microsoft daha önce böyle bir girişimi Samsung, Dell ve Pegatron ile gerçekleştirmiş ve uygulamalarını bu üreticilerin tabletlerine sunmuştu. Hatta Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6, bazı önemli uygulamalarla ön yüklü olarak satışa sunulmuştu.

Microsoft, yeni iş ortakları ile olan birliktelikleri hakkında detaylı veri paylaşmazken, ortaklıklar için “yeni kazanç olasılıkları” tanımlamasında bulundu.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>