Sony VR kulaklığının detaylarını paylaştı

0

Sony VR kulaklık

Sony VR kulaklığı için yeni detayları duyurdu. Fiyatlandırma ve lansman bildirilmezken, oyuncular için yepyeni bir ürünün geldiği belirtildi.

Sony VR kulaklığı için lansman bilgisi vermedi

Japon holding, teknoloji devlerinin artan ilgisiyle birlikte gelişmekte olan sektörde liderliği güvence altına almaya çalışırken, PlayStation 5 konsolu için yeni nesil sanal gerçeklik kulaklığının ayrıntılarını paylaştı.

PlayStation VR2 cihazı bir OLED ekrana sahip olacak. Oyuncuları izlemek için entegre kameralar kullanacak ve yerleşik bir kulaklık motoru ve PlayStation VR2 Sense denetleyicisi aracılığıyla geri bildirim sunacak.

Sony, görseller, fiyatlandırma veya lansman tarihi hakkında ayrıntı vermeden yaptığı açıklamada, “Oyuncular başka hiçbir şeye benzemeyen yüksek bir his yelpazesi hissedecekler” dedi.

Sony, “Horizon” serisindeki bir oyun olan “Horizon Call of the Mountain”ın sistem için özel olarak oluşturulduğunu söyledi. Sony, sanal gerçeklikte bir öncü olsa da, 2016 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürülen önceki PlayStation VR kulaklığı, satış konusunda büyük bir hayal kırıklığına neden oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>