Sophos uç nokta güvenlik çözümleri Türkiye’de

0

Cyberoam, Sophos uç nokta güvenlik çözümlerini Türkiye’deki iş ortakları ağı aracılığıyla sunmaya başladığını duyurdu. Kurumsal güvenlik çözümleri konusunda sektörün lider şirketleri arasında yer alan Sophos’un uç nokta güvenlik çözümleri, internet güvenliği, uygulama ve cihaz kontrolü, veri koruma, şifreleme, mobil koruma, Exchange sunucu güvenliği ve ağ erişimi kontrolü gibi alanlarda çözümler sunuyor. Sophos ürünleri, endüstrinin saygın kuruluşlarından aldığı yüksek notlarla biliniyor.

Sophos ürünlerinin Türkiye’deki Cyberoam iş ortakları portföyüne eklenmesinin önemli fırsatları beraberinde getirdiğini ifade eden Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, şunları söyledi:

“Türkiye’deki Cyberoam iş ortakları, Sophos uç nokta güvenlik çözümleriyle kurumların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ideal ve kapsamlı çözümler sunabilecekler. Sophos’un yeni nesil uç nokta güvenlik çözümleri yalnızca Cyberoam’ın ağ güvenliği çözümlerini desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda Cyberoam iş ortaklarını çözüm sunma konusunda çok daha güçlü bir konuma getirerek bölgedeki etkinliğini artırıyor.”

Tüketiciler söz sahibi oldukça uç nokta güvenliği kaçınılmaz

Sophos, geniş bir alanda sunduğu güvenlik çözümleriyle işletim sistemleri, masaüstü bilgisayarlar,  mobil cihazlar, ağ geçitleri ve Exchange sunucuları için koruma sağlıyor. Karmaşık uyum gereksinimine sahip sistemlerde kolay yönetim olanağı sunan Sophos, kurallara ve cihazlara göre özelleşmiş filtreler uygulayabiliyor. Ayrıca ağa dâhil olmayan dizüstü ve PC’ler için koruma ve mobil cihazların uzaktan yönetimi gibi olanaklar da sunuyor. Özellikle kurumların ve çalışanların mobil çalışma kültürünü benimsemesi, bu çözümleri çok daha önemli hale getiriyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>