Soracom yapay zekayı erişilebilir hale getirmek istiyor

0

Soracom yapay zeka

AI Dynamics, Soracom Partner Space’e yüksek hızlı, düşük kodlu makine öğrenimi çözümleri getiriyor.

Küresel bir gelişmiş IoT bağlantısı sağlayıcısı olan Soracom, yapay zeka yeteneklerini her büyüklükteki kuruluş için erişilebilir kılmak için tasarlanmış düşük kodlu çözümler sunan AI Dynamics’in Soracom Partner Space IoT ekosistemine katıldığını duyurdu.

AI Dynamics’in NeoPulse adı verilen, kullanımı kolay ve son derece hassas uçtan uca AI platformunun uygulanması her sektör, işletme ve cihaz için basittir. Şirket, sağlık, yaşam bilimleri ve Endüstri 4.0’a odaklanarak, yapay zeka kullanarak çok çeşitli iş sorunlarını çözme konusunda uzmanlaşmıştır.

AI Dynamics’in Soracom Partner Space’e girişi, AI Dynamics’in Soracom’un referans uç bilgi işlem kamerası (“S+ camera basic”) ile kullanım için önceden oluşturulmuş, tam eğitimli AI/ML algoritma kitaplıkları sağladığı Japonya’daki iki şirket arasındaki önceki işbirliğine dayanmaktadır. Bu kitaplıklar, kullanıcıların envanter yönetimi ve endüstriyel süreç optimizasyonundan otopark kapasitesi takibine, plaka tanımaya ve daha fazlasına kadar çok çeşitli kullanım durumlarına AI uç özelliklerini hızla uygulamalarına olanak tanır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>