Sosyal medya ticaretinde ‘Kolay Reklamlar’ yeniliği!

0

HeloRobo, sosyal medya platformlarından gelen tüm mesajların tek bir çatı altından kolay bir şekilde yönetilmesine destek veriyor. Şirket, T-Soft imzalı MegaVerse Commerce Connect altyapısını kullanarak geliştirdiği Kolay Reklamlar uygulaması üzerinden hizmet vermeye başladı.

Kolay Reklamlar sayesinde HeloRobo, bir sosyal medya danışmanı desteğine ihtiyaç bırakmıyor. Firmaların daha iyi tanıtılmalarına, marka bilinirliğini artırmalarına, doğru kitleyi belirlemelerine, daha fazla kişiye ulaşmalarına ve daha güçlü bir sosyal medya profili oluşturmalarına katkı sağlıyor.

HeloRobo’dan sosyal medya ticareti için Kolay Reklamlar uygulaması

Şirket, büyüyen sosyal medya ticaretine ilişkin bütünleşik çözümler üretmeye devam ediyor. Bu doğrultuda hayata geçen Kolay Reklamlar ile marka ve kullanıcı arasındaki etkileşimi artırmaya yönelik daha iyi bir zemin hazırlanıyor. Konuya ilişkin şirketin Genel Müdürü Gökhan Karahan, şu cümleleri aktarıyor:

HeloRobo üyeleri ve T-Soft abonelerinin kendi panellerinden kullanabilecekleri Kolay Reklamlar uygulaması, sosyal medyada reklam vermeyi kolaylaştıran ‘etkili reklamlar şablonları’ sunuyor. Yeni uygulamamız ile markalar işlerini sosyal medya reklamlarıyla birleştirerek pazarlamalarını ve pazar alanlarını genişletecek.

Böylece daha fazla kullanıcıya erişebilecek, gerçek zamanlı reklamlarla fark yaratabilecek, denemelere ve başarılı modellemelere dayalı hazır reklam şablonlarımızla efektif şekilde reklam verebilecekler. Aynı zamanda farklı satış kanallarından müşteri tabanlarını büyütecek ve bu yolla müşteri ilişkileri yönetimi için müşteri bilgilerine tam erişim sağlayacaklar.

Üyelerimiz ayrıca bu uygulama sayesinde veriye dayalı kampanyalar ve KPI’larla da beklentilerini aşan sonuçlara ulaşıp sosyal medyada farklı mecralar arası reklamlar yoluyla performanslarını arttırarak reklam harcamalarından daha fazla getiri elde edebilecekler.

Üyelere özel kampanya!

Üyelere özel kampanya başlatan HeloRobo, bu kampanyanın 31 Aralık 2021’e kadar devam edeceğini ve MegaVerse’in sürpriz hediyeleriyle destekleneceğini dile getiren Karahan, şunları ifade etti:

Yüz yüzeden sonra en iyi ticaret olarak sunduğumuz sosyal medya ticaretini, teknolojinin sunduğu kolaylığın yanı sıra insan faktörünü öne çıkararak sıcak, hızlı, etkili ve adeta yüz yüze bir satış ve pazarlama deneyimi ile sunmamızın yanında uygulama lisansı ücretsiz olan Kolay Reklamlar ile bu deneyimi farklı bir noktaya taşıyoruz. Üyelerimizin faydalanacağı özel kampanyamızla, sosyal medya üzerinden pazarlama yapan firmalar Facebook fiyatlarından daha uygun reklam verebilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>