Spectacles satışları beklendiği gibi olmadı

0

spectacles

Snapchat uygulamasının sahibi Snap Inc tarafından geçtiğimiz yıl satışa çıkan Spectacles gözlükleri, her ne kadar ilk başlarda bir hayli popüler olsa da bu popülerliği çok da uzun sürmemişti.

Kullanıcıların fotoğraf ve video kaydedip direkt olarak Snapchat hesabına yükleyebildiği Spactacles gözlükleri, belirli noktalara kurulan otomatlar aracılığı ile satışa çıkarılmıştı.

					
					

Spectacles satışlarına rağmen donanıma devam

The Information‘da yayınlanan bilgilere göre geçtiğimiz yıl “yüz binlerce” ürün siparişi yapan Snap, ne yazık ki bunların çoğunu satamadı. Bu ay başı şirketin CEO’su Evan Spiegel’in açıklamasına göre yaklaşık 150 bin adet gözlük satıldı. Tabii ki bu değer de “yüzbinlerce” üretime göre hayli az.

Gözlük satışlarının beklentilerin altında kalmasına karşın şirket geleceği donanımda görüyor ve bu alana yatırım yapmaya devam ediyor. Şu anda donanım ekibinde 150 kişilik bir çalışanı olan şirket, bakalım yakın gelecekte hangi donanımlarla karşımıza çıkacak ve bu donanımlar bu sefer başarılı olabilecek mi

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>