Splunk IIoT yazılımı geliştiriyor

0

Splunk IIoT

Splunk IIoT yazılımı ile dijitalleşme ve endüstri 4.0 sürecinde şirketlerin odak noktasında olmayı hedefliyor. Splunk IIoT yazılımı 23 Nisan itibariyle müşteriler tarafından ücretsiz olarak denenebilecek.

Splunk IIoT hedefi

Splunk, Endüstriyel IoT (IIoT) cihazlarından bilgi çekmeyi ve analiz etmeyi sağlayan bir yazılım geliştiriyor. Endüstriyel Varlık İstihbaratı olarak adlandırılan bu ürün, geniş bir yelpazedeki IIoT uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanıyor. Bunun yazılım için genel olarak Splunk Enterprise platformunun üzerinde kullanılan önceden paketlenmiş bir analitik araç seti tanımı yapabiliriz.

Şirketin IoT ürün pazarlaması direktörü Seema Haji çalışmaları hakkında: “Endüstri 4.0’ın çeşitliliği ulaştırma, petrol ve gaz, enerji ve elektrik şirketleri şirketleri ile sağlanıyor. Bu şirketler bugün Splunk girişimini kullanıyorlar. Splunk kuruluşlarını endüstriyel operasyonları hakkında bilgi edinmek için kullanıyoruz” dedi.

Splunk, esas olarak büyük veri analitiği uzmanlığı etrafında merkezileştirilmiş bir günlük analizi ve altyapı yönetim araçları sağlayıcısıdır. Mevcut Splunk müşterileri, 23 Nisan tarihinden itibaren erken ve sınırlı bir erişim dönemiyle, IAI’yı ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>