Sporting Lisbon kripto para kullanacak

0

Sporting Lisbon kripto para

Sporting Lisbon kripto para kullanmaya başlayarak yaşadığı mali sorunlardan kurtulmaya çalışacak. Ayrıca birçok süreç de dijital hale gelecek.

Sporting Lisbon kirpto para kullanmaya başlıyor

Birçok futbol kulübü, iş süreçlerini dijital hale getirmek veya mali sorunlarla mücadele edebilmek için kripto para kullanmaya başlıyor. Paris Saint Germain ve Avai gibi külüplerin ardından Sporting Lisbon da bu listeye ekleniyor.

Son dönemde ciddi bir mali sorun yaşayan Sporting Lisbon, SportyCo ile işbirliği yapacak. Bunun için kripto para çıkarılacak. Sporting Lisbon’un 26 milyon euro’luk tahvil ihalesi yapabileceği iddia ediliyor. Ancak ICO tarihi ve miktarı henüz belirtilmedi.

Kulüpler, kripto paraya geçiş yaptıktan sonra, kendi kripto para birimini kullanan taraftarlarına bazı indirimler sunuyor. Örneğin bu taraftarlar, forma ve bilet satışlarından indirimli bir şekilde yararlanabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>