Spotify Premium Duo nedir?

0

Spotify Premium Duo

Spotify Premium Duo isimli yeni bir ücretli abonelik servisi test ediyor. Bu servisle iki kişinin kullanabileceği şekilde bir hizmet sunulacak.

Çiftlere özel abonelik: Spotify Premium Duo

Spotify, İrlanda’da Premium Duo isimli yeni bir ücretli abonelik servisinin denemelerini başlattı. Bu hizmetle, kullanıcıların yaşadığı genel bir soruna çözüm sunulması hedefleniyor.

Örneğin; eğer iki kişiyseniz Spotify aboneliği için ya aile paketi almanız ya da tek bir abonelik alarak sınırlı şekilde kullanmanız gerekiyor. Premium Duo ile kullanıcılara daha rahat kullanabilecekleri yeni bir seçenek ekleniyor.

İki kişinin kullanabileceği Preium Duo hizmeti, tek kişilik abonelik ile 6 kişilik aile paketi aboneliğinin ara fiyatında olacak. Böylelikle fiyat açısından kullanıcılara daha cazip ve ihtiyaçlarına göre bir hizmet sunulacak.

Premium Duo’nun tıpkı aile paketi gibi çalışacağı belirtiliyor. Her kullanıcı ayrı bir Spotify hesabı oluşturacak ve faturayı ödeyen kişi, başkalarının gruba katılabilmesi için davetiye bağlantısı gönderebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>