Spotify tasarım değişikliğine gitti

0

Spotify tasarım değişikliği

Masaüstü ve web kullanıcıları için Spotify tasarım değişikliğine gitti. Spotify, bazı özelliklerin kullanımını yeni tasarımda kolaylaştırdı.

Spotify tasarım değişikliği mobil uygulamada da yapılacak mı?

Çevrimiçi müzik platformu Spotify, kullanıcı sayısındaki artışla birlikte kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmaya çalışıyor. Yeni özellikler yayınlayan Spotify, bu özelliklerin kullanımını da kolaylaştırıyor.

Masaüstü ve web sürümünü kullananlar için Spotify, tasarımda önemli değişikliklere gitti. Bu yeni tasarımda Spotify kullanıcılara, platformu sanki mobil uygulamadan kullanıyormuş hissi veriyor. Örneğin, çalma listeleri oluşturmak eski tasarımda bir hayli zorken, yeni tasarımda tıpkı mobil uygulamada olduğu gibi kolay hale getirildi.

Yeni tasarımla birlikte Spotify’ın en çok kullanılan özellikleri, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceği şekilde konumlandırıldı. Spotify’ın yeni web sürümü direkt olarak kullanıcılara sunuldu. Masaüstünde yeni tasarıma ait sürümü kullanabilmek için masaüstü uygulamasında güncelleme yapmak gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>