Square Cash Bitcoin işlemlerini destekleyecek

0

Square Cash

Square Cash kripto para birimlerine yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Andronid ve iOS kullanıcıları Square Cash uygulaması üzerinden anında Bitcoin alıp, satabilecek.

Square Cash ile Bitcoin ticareti

Square uygulaması kullanıcıları artık Bitocin ticareti yapabilecek. Square’in web sitesine göre, New York, Georgia, Wyoming veya Hawai’de bulunan kullanıcılar hariç olmak üzere tüm kullanıcılar bu hizmetten yaralanabilecek. Square, kullanıcıların bir hafta içinde 10.000 dolara kadar Bitcoin satın alabileceğini, ancak satılabilen Bitcoin miktarında herhangi bir sınır olmadığı belirtiliyor.

Şirketin CEO’su Jack Dorsey, yeni hizmetleri ile ilgili “Bitcoin’i destekliyoruz çünkü herkese daha fazla finansal erişim için uzun vadeli bir yol olarak görüyoruz, bu küçük bir adım” dedi.

Uygulama, iOS ve Android aracılığıyla kullanılabilir, kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında para çekebilir ve kişisel banka hesaplarından para ekleyebilir. Square, web sitesinde “Diğer uygulamaların aksine, alımlarımızın çoğunun saniyeler içinde gerçekleştiğini” belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>