Starbucks mobil uygulaması rekora koşuyor

0

Starbucks Mobil Uygulaması 3 ay gibi kısa bir sürede 200.000’i aşkın kahve sever tarafından indirildi.

kahve tutkunlarının tercihi Starbucks, yeni Mobil Uygulaması ile misafirlerine hızlı ve pratik ödemeden yıldız kazanmaya, kişiye özel kampanyalardan, ürünlere hızlı ulaşmaya kadar birçok avantaj sağlıyor.

Starbucks Mobil Uygulaması kullanıcıları tarafından yoğunlukla haftaiçinin son günleri olan Perşembe ve Cuma günleri kullanılıyor. Kahve keyfini dijital ortama taşıyan misafirler ağırlıklı olarak sabah 07:00-11:00 saatlerini tercih ederken, Latte en popüler içecek olarak karşımıza çıkıyor. 25 ila 30 yaş aralığındaki kahve severlerin en yoğun ilgiyi gösterdiği uygulama’ya erkek kullanıcıların (yüzde 53) ilgisi küçük bir farkla ağır basıyor.

Hızlı öde, yıldızları kazan!

Starbucks Mobil Uygulaması, Starbucks Card’ın yıldız kazandırma özelliğini dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.

Starbucks Mobil Uygulama ile gelen en büyük yeniliklerden biri de, ödeme kolaylığı. Uygulama sayesinde Starbucks mağazalarında para ya da karta ihtiyaç duyulmaksızın telefondan hızlı ve kolay ödeme yapılabiliyor.

 

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>