Starbucks mobil uygulamasına güncelleme

0

Starbucks Türkiye’nin mobil uygulamasına güncelleme geldi. Dün yayımlanan güncelleme ile uygulamaya otomatik ödeme fonksiyonu eklendi ve bu şekilde otomatik yükleme talimatıyla bakiyeyi yönetmek kolaylaştırıldı.

Uygulama Kasım 2016’da başladı

Starbucks Türkiye’nin mobil uygulaması Kasım 2016’da kullanıma girdi ve Mart 2017’de 200 bin indirme sayısına ulaştı. Starbucks Türkiye’nin o dönem paylaştığı verilere göre, uygulama ağırlıkla Perşembe ve Cuma günleri kullanılıyor. Misafirler genellikle sabah 07:00-11:00 saatlerini tercih ederken, latte en sevilen içecek olarak belirleniyor. Uygulamaya 25-30 yaş aralığındaki kahveseverler ilgi gösteriyor. Cinsiyet dağılımında ise erkekler yüzde 53 ile  öne çıkıyor.

Temmuz 2018’de 1 milyon indirmeye ulaştı

Starbucks Türkiye’nin mobil uygulaması Temmuz 2018’de bir milyon indirmeye ulaştı. Google Play’deki veriler uygulamanın 500 binden fazla indirildiğini ortaya koyarken, App Store’da indirme verisi mevcut değil.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>