Start Up Dergisi En Önemli 25 Girişimciyi Belirliyor

0

Türkiye’de girişimcilik ve startup şirketlerin nabzını tutan Start Up dergisi, yaptığı bir anket ile girişimcilik sektörünün en önemi 25 ismini belirlemek istiyor. İnternet üzerinden duyurdukları anket formu ile kullanıcılardan sırası ile üç isim seçmeleri isteniyor. Seçilen isimler en önemliden başlayarak, anketi dolduranların tercihlerini belirleyecek. Geniş bir aday listesine sahip ankette Joachim Behrendt’dan Ali Koç’a kadar bir çok tanıdık ismi görmek mümkün.

Startup sahiplerine açılan ankette, anketi dolduranların da bazı bilgileri isteniyor. Ad ,soyad, görev ve doğrulama için e-posta adresi gibi bilgilerin yanında, startupını kaç ortak ile kurdukları ve şu anda kaç ortak ile devam ettikleri gibi sorular da var. Bu sayede ankere katılan startup sahipleri üzerinden ayrıca bir istatistik de geliştirilip, Türkiye startup dünyası biraz daha aydınlatılabilecek.

Eğer siz de startup sahibiyseniz, ankete katılmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>