Steve Jobs’ın otomobili açık artırmaya çıkıyor

0

Steve Jobs’ın otomobili

Apple’ın kurucusu Steve Jobs’a, gerek çalışkanlığı gerek gelecek ön görüleri nedeniyle birçok kişi tarafından hayranlık duyuluyor. Steve Jobs’ın otomobili açık artırma ile satışa sunulacak.

Steve Jobs’ın otomobili BMW Z8

Başarılarla dolu bir hayat hikayesi olan ve oluşturduğu marka değeriyle halen isminden sıkça söz edilen Steve Jobs’un spor otomobili BMW Z8 açık artırmaya çıkıyor. Steve Jobs’un BMW Z8 model arabasını Apple’a CEO olarak atandıktan sonra 2000 yılında satın almıştı.  Aralık’ta New York’ta açık artırmaya çıkacak olan otomobile Apple ve Steve Jobs hayranı birçok kişinin talip olacağı düşünülüyor.

Aracın tahmini satış fiyatının ise 300.000 – 400.000 dolar seviyesinde olması bekleniyor. Bu fiyatın Jobs’ın 2000 yılında ödediği miktarın yaklaşık 2 katı olduğu belirtiliyor. Günümüzde yeni model BMW Z8’ler ise yaklaşık 200.00 dolar satış fiyatına sahip.

Jobs BMW Z8’i 2000 yılında satın aldıktan sonra kullanmış ve 3 yıl sonra satışını yapmıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>