Stok yönetimi buluta taşındı

0

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için online ön muhasebe uygulaması olarak hizmet veren Paraşüt, stok yönetimi güncellemesiyle sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Paraşüt, uygulamada yapılan son güncelleme ile özellikle ürün satan işletmeler için stok giriş/çıkışlarının yönetilebileceği stok takibi hizmeti vermeye başladı.

Stok takibi hizmeti, ürün satan işletmelerin stok durumlarını kolayca yönetebilmesini sağlıyor. Paraşüt kullanıcıları, bir yandan proforma fatura oluşturup, bir yandan gelir-giderini yönetirken, ürünlerin stok takibini de Paraşüt’ün uygulamalar altında yer alan stok takibini etkinleştirerek gerçekleştirebilecek.

Paraşüt’ün Kurucu Ortağı Sean X. Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı;

“Paraşüt olarak, hizmet vermeye başladığımız günden bugüne müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Stok takibi özelliğimizi de özellikle ürün girişi/çıkışı yaparak stok tutan işletmelere özel olarak sunmaya başladık. Kullanıcılarımız istedikleri yer ve zamanda kolaylıkla stokların durumlarını takip edebilecek.

Hizmetlerimiz çoğaldıkça Paraşüt’ü kullanan sektör sayısı da giderek artıyor. Tüm sektörlerde şu anda 85.000’i aşkın işletmeye ulaşmış bulunmaktayız. Hedefimiz, Türkiye ekonomisinde büyüyen küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal alanında çözüm ortağı olmak” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>